חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תביעות נזיקין נגד רשויות מקומיות

ייצוג תובעים בתביעות נזיקין כנגד רשויות מקומיות

משרד עורך דין תומר צמרת, בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנה, מתמחה בייצוג תובעים בתביעות נזיקין כנגד רשויות מקומיות.
צוות המשרד ועורך דין צמרת בראשו, פועלים בכדי לסייע ללקוחות המשרד לממש את מלוא הזכויות שלהם ולהשיג בעבורם את הפיצוי המקסימאלי בגין הנזקים שנגרמו להם.

חשוב לדעת!

במקרים המתאימים ניתן להשיג בתביעת נזיקין כנגד רשות מקומית פיצוי ואף פיצוי משמעותי עקב נזקי גוף שנגרמו עקב אירוע תאונתי שאירע בשטח הרשות. 

ואולם, הגשת תביעה נזיקית בגין נזק גוף שנגרם באירוע תאונתי כנגד רשות מקומית אינו דבר של מה בכך, שכן בעוד שהניזוק ינסה להראות, כי הרשות המקומית התרשלה ו/או הפרה חובה חקוקה שהביאה להתרחשות האירוע התאונתי, הרשות המקומית תנסה להראות מנגד, כי לא הייתה כל התרשלות, רשלנות או הפרת חובה חקוקה מטעמה שגרמו ו/או תרמו לעצם התרחשות התאונה.  

בנוסף ובעוד הניזוק ינסה להראות, כי עקב האירוע התאונתי ונזקי הגוף שנגרמו לו בגינו נותרה לו נכות רפואית צמיתה ו/או זמנית וכן כי נגרמו לו נזקים משמעותיים כגון: הפסדי השתכרות, הוצאות רפואיות, היזקקות לעזרת הזולת, הפסדי פנסיה ותנאים סוציאליים וכו', הרשות המקומית תנסה להראות מאידך גיסא, כי האירוע התאונתי שאירע לניזוק לא הותיר נכות רפואית צמיתה ו/או זמנית וכן כי הנזקים שנגרמו לניזוק הינם נמוכים משמעותית מהנטען על ידו ו/או כי לא נגרמו לניזוק נזקים כלשהם עקב האירוע התאונתי.

לפיכך, בתביעת נזיקין יש צורך להוכיח את אחריות המזיק לעצם התרחשות התאונה וזאת מעבר לצורך להוכיח את הנזק שנגרם בגינה. הדבר מחייב היערכות נכונה מבעוד מועד ועוד בטרם הגשת התביעה לבית המשפט, בירור הגורמים הרלבנטיים לתובענה, השגת ראיות, הכנת חוות דעת ובהמשך יכולת לעמוד בצורה איתנה בפני ביהמ"ש.

משרד עורכי דין תומר צמרת:

עורך דין צמרת תומר מעניק לכל לקוחותיו, יחס מקצועי ואישי. בזכות הידע הרב שצבר, בין בהיותו כמייצג חברות ביטוח בעברו ובין בהיותו מייצג כיום לקוחות פרטיים, הטיפול שעורך דין צמרת מעניק ללקוחותיו הינו אדיב, מקצועי ומסור.

לקבלת פרטים נוספים וסיוע מקצועי בהגשת תביעה נזיקית כנגד רשות מקומית

פנו אל משרדנו בטלפון 04-8811595 או כתבו לנו למייל [email protected].

מאמרים קשורים

לשיחת ייעוץ אישית עם עורך דין תומר צמרת השאירו הודעה