חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תביעות נזיקין כנגד בעל מקרקעין

ייצוג תובעים בתביעות נזיקין כנגד בעלי מקרקעין

משרד עורך דין תומר צמרת, בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנה, מתמחה בייצוג תובעים בתביעות נזיקין כנגד בעלי מקרקעין.
צוות המשרד ועורך דין צמרת בראשו, פועלים בכדי לסייע ללקוחות המשרד לממש את מלוא הזכויות שלהם ולהשיג בעבורם את הפיצוי המקסימאלי בגין הנזקים שנגרמו להם.

חשוב לדעת!

במקרים המתאימים ניתן להשיג בתביעת נזיקין כנגד בעל מקרקעין פיצוי ואף פיצוי משמעותי עקב נזקי גוף שנגרמו עקב אירוע תאונתי שאירע בשטחו. 

ואולם, הגשת תביעה נזיקית בגין נזק גוף שנגרם באירוע תאונתי כנגד בעל מקרקעין אינו דבר של מה בכך, שכן בעוד שהניזוק ינסה להראות, כי בעל המקרקעין התרשל ו/או הפרה חובה חקוקה שהביאה להתרחשות האירוע התאונתי, בעל המקרקעין ינסה להראות מנגד, כי לא הייתה כל התרשלות, רשלנות או הפרת חובה חקוקה מטעמו שגרמו ו/או תרמו לעצם התרחשות התאונה.  

בנוסף ובעוד הניזוק ינסה להראות, כי עקב האירוע התאונתי ונזקי הגוף שנגרמו לו בגינו נותרה לו נכות רפואית צמיתה ו/או זמנית וכן כי נגרמו לו נזקים משמעותיים כגון: הפסדי השתכרות, הוצאות רפואיות, היזקקות לעזרת הזולת, הפסדי פנסיה ותנאים סוציאליים וכו', בעל המקרקעין ינסה להראות מאידך גיסא, כי האירוע התאונתי שאירע לניזוק לא הותיר נכות רפואית צמיתה ו/או זמנית וכן כי הנזקים שנגרמו לניזוק הינם נמוכים משמעותית מהנטען על ידו ו/או כי לא נגרמו לניזוק נזקים כלשהם עקב האירוע התאונתי.

לפיכך, בתביעת נזיקין יש צורך להוכיח את אחריות המזיק לעצם התרחשות התאונה וזאת מעבר לצורך להוכיח את הנזק שנגרם בגינה. הדבר מחייב היערכות נכונה מבעוד מועד ועוד בטרם הגשת התביעה לבית המשפט, בירור הגורמים הרלבנטיים לתובענה, השגת ראיות, הכנת חוות דעת ובהמשך יכולת לעמוד בצורה איתנה בפני ביהמ"ש.

משרד עורכי דין תומר צמרת:

עורך דין צמרת תומר מעניק לכל לקוחותיו, יחס מקצועי ואישי. בזכות הידע הרב שצבר, בין בהיותו כמייצג חברות ביטוח בעברו ובין בהיותו מייצג כיום לקוחות פרטיים, הטיפול שעורך דין צמרת מעניק ללקוחותיו הינו אדיב, מקצועי ומסור.

לקבלת פרטים נוספים וסיוע מקצועי בהגשת תביעה נזיקית כנגד בעל מקרקעין

פנו אל משרדנו בטלפון 04-8811595 או כתבו לנו למייל [email protected].

מאמרים קשורים

לשיחת ייעוץ אישית עם עורך דין תומר צמרת השאירו הודעה