חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תביעות נזיקין

ייצוג תובעים בכל סוגי תביעות הנזיקין

משרד עורכי דין תומר צמרת מתמחה בייצוג תובעים בכל סוגי תביעות הנזיקין, לרבות תביעות בגין נזקי גוף כנגד משרד הביטחון, המוסד לביטוח לאומי, רשויות מקומיות, תאונות עבודה, גופים ציבוריים ופרטיים, בעלי מקרקעין, תביעות בגין נזקי גוף כנגד חברות הביטוח, תביעות בגין נזקי גוף עקב נשיכת כלב, תביעות בגין נזקי גוף עקב אירוע תקיפה ותביעות רכוש.

צמרת תומר עורך דין המתמחה בתחום הנזיקין:

עורך דין צמרת תומר הינו בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנים בניהול כל סוגי תביעות הנזיקין, תוך הענקת ייעוץ, ליווי וייצוג לקוחות לאורך כל ההליך מראשיתו ועד לסיומו.

במהלך שנות עבודתו ייצוג עורך דין צמרת תומר לקוחות פרטיים בכל סוגי תביעות הנזיקין, תוך מתן טיפול אישי, יסודי ומקצועי מתחילת הדרך ועד לסיומו של ההליך.

בנוסף, במהלך שנות עבודתו ייצוג עורך דין צמרת גם חלק מחברות הביטוח הגדולות במשק בכל סוגי תביעות הנזיקין, תוך הכרה והבנה עמוקה של מנגנוני חברות הביטוח ואופן התנהלותן.

הזכות לפיצויים בתביעות נזיקין:

במסגרת הגשת תביעות נזיקין בגין נזקי גוף ניתן להשיג במקרים המתאימים פיצוי שיכול להגיע לסכומי כסף משמעותיים. ואולם, חשוב לדעת כי השגת תוצאה מיטבית והשגת פיצוי בתביעה נזיקית אינו דבר של מה בכך. 

במסגרת ההליך המשפטי ובעוד הנפגע ינסה להראות, כי נגרם לו נזק עקב האירוע הנזיקי שאירע לו עקב התנהלות רשלנית של הגוף הנתבע, לרבות הוצאות רפואיות, הפסדי השתכרות בעבר ובעתיד, היזקקות להעסקת עזרה בשכר ועוד, הצד הנתבע ינסה להראות, כי לא התרשל בהתנהלותו שהייתה סבירה ותקינה וכי נזקי הנפגע הנטענים אינם כתוצאה מהאירוע הנזיקי שאירע לו ו/או כי כלל לא נגרם לנפגע נזק כלשהו עקב האירוע הנזיקי.

משכך, בטרם הגשת תביעה נזיקית לבית המשפט, יש לערוך עבודה מקדימה משמעותית, לרבות איתור הגורמים הרלבנטיים האחראים להתרחשות האירוע הנזיקי, הגשת ראיות לצורך הוכחת הרשלנות של אותם גורמים, העלאת טיעונים משפטיים משכנעים ועמידה איתנה בפני בית המשפט ובאי כוח הצד שכנגד.   

למשרד עורכי דין צמרת תומר יש ניסיון רב של למעלה מ-15 שנים בהגשת כל סוגי תביעות הנזיקין, עם הצלחות שהביאו ללקוחותינו פסיקת פיצויים משמעותיים. 

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ובמקרים המתאימים קבלת סיוע וליווי מקצועי

פנו אל משרדנו בטלפון 04-8811595 או כתבו לנו למייל [email protected].

מאמרים קשורים

לשיחת ייעוץ אישית עם עורך דין תומר צמרת השאירו הודעה