חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נכות כתוצאה מתאונת עבודה

ייצוג מבוטחים מול המוסד לביטוח לאומי

משרד עורך דין תומר צמרת, בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנה, מתמחה בייצוג תובעים כנגד המוסד לביטוח לאומי עד להכרה בענף נכות מעבודה. 

צוות המשרד ועורך דין צמרת בראשו, פועלים בכדי לסייע ללקוחות המשרד לממש את מלוא הזכויות שלהם אל מול הביטוח הלאומי ולהשיג בעבורם את הפיצוי המקסימאלי בגין הנזקים שנגרמו להם.

מהי תאונת עבודה?

תאונת עבודה הינה תאונה שאירעה לעובד תוך כדי עבודתו ועקב עבודתו אצל המעביד או מטעמו. 
כאשר המדובר בעובד עצמאי, תאונת עבודה הינה תאונה שאירעה תוך כדי עיסוק במשלח ידו ועקב עיסוקו במשלח ידו.

סעיף 80 לחוק הביטוח הלאומי [נוסח משולב], תשנ"ה 1995 מכיר גם במצבים נוספים אשר יוכרו אף הם כתאונת עבודה ובין היתר (אך לא רק) מקום בו:

  • אירעה תוך כדי נסיעתו או הליכתו של העובד לעבודה ממעונו או ממקום שבו הוא לן אף אם אינו מעונו ובלבד שלא הייתה הפסקה או סטיה ממשית מהדרך.
  • אירעה תוך כדי חזרתו של העובד מן העבודה למעונו ובלבד שלא הייתה הפסקה או סטיה ממשית מהדרך.
  • אירעה תוך כדי נסיעתו או הליכתו של העובד ממקום עבודה אחד למשנהו ובלבד שלא הייתה הפסקה או סטיה ממשית מהדרך.

בנוסף, בחוק הביטוח הלאומי הנ"ל ישנן הוראות נוספות באשר למעמדם של מתנדבים מסוגים שונים המכירים בפגיעתם תוך כדי התנדבותם כ"תאונת עבודה".

חשוב לדעת!

ככל שברצונכם לפנות למימוש מלוא זכויותיכם והגשת תביעה לענף נכות מעבודה לביטוח הלאומי חשוב לדעת, כי כדאי לבצע את הפניה לעורך דין המתמחה בייצוג תובעים כנגד הביטוח הלאומי כבר בתחילת הדרך ועוד בטרם פניה ראשונית למוסד לביטוח לאומי ו/או הגשת תביעה באופן עצמאי וזאת בכדי להימנע מביצוע טעויות שעלולות להביא לדחיית תביעתכם ו/או להקטין את הפיצוי הכספי לו אתם יכולים להיות זכאים.

זאת ועוד, מאחר ולאחר הגשת התביעה לביטוח הלאומי – ענף נכות מעבודה הינכם צפויים להיות מזומנים לבדיקה ע"י ועדות רפואיות מטעם המוסד, כדאי להופיע לוועדות רפואיות אלה בליווי עורך דין המתמחה בניהול תביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי וזאת בכדי שתוכלו לקבל את כל הזכויות המגיעות לכם על פי חוק.

משרד עורכי דין תומר צמרת:

עורך דין צמרת תומר מעניק לכל לקוחותיו, יחס מקצועי ואישי. בזכות הידע הרב שצבר, בין בהיותו כמייצג חברות ביטוח בעברו ובין בהיותו מייצג כיום לקוחות פרטיים, הטיפול שעורך דין צמרת מעניק ללקוחותיו הינו אדיב, מקצועי ומסור.

לקבלת פרטים נוספים וסיוע מקצועי בהגשת תביעה לענף נכות מעבודה במוסד לביטוח לאומי

פנו אל משרדנו בטלפון 04-8811595 או כתבו לנו למייל [email protected].

מאמרים קשורים

לשיחת ייעוץ אישית עם עורך דין תומר צמרת השאירו הודעה