חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פוליסת מחלות קשות

ייצוג תביעות מכוח פוליסת מחלות קשות כנגד חברות הביטוח הפרטיות

משרד עורך דין תומר צמרת, בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנה, מתמחה בייצוג תובעים בתביעות מכוח פוליסת מחלות קשות כנגד חברות הביטוח הפרטיות.

צוות המשרד ועורך דין צמרת בראשו, פועלים בכדי לסייע ללקוחות המשרד לממש את מלוא הזכויות שלהם ולהשיג בעבורם את הפיצוי המקסימאלי המגיע להם במסגרת פוליסת מחלות קשות וזאת ללא פשרות ותוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

חשוב לדעת !

ביטוח מחלות קשות נרכש אך ורק במסגרת ביטוח בריאות פרטי וזאת מאחר וקופות החולים אינן רשאיות להציע פיצוי עם גילויה של מחלה קשה. הביטוח מעניק למבוטח סכום כסף קבוע עם גילויה של מחלה קשה וזאת ללא תלות בגובה ההוצאות שייגרמו למבוטח כתוצאה מהמחלה.

ניתן לרכוש כיסויים נפרדים עבור מחלות קשות שונות, כאשר המבוטח יכול לבחור (כפוף לתנאי הפוליסה) את סכום הפיצוי שברצונו לקבל בעת גילויה של מחלה קשה ומסכום זה יגזרו דמי הביטוח (הפרמיה) שעליו יהיה לשלם לחברת הביטוח.

משרד עורכי דין תומר צמרת:

עורך דין צמרת תומר מעניק לכל לקוחותיו, יחס מקצועי ואישי. בזכות הידע הרב שצבר, בין בהיותו כמייצג חברות ביטוח בעברו ובין בהיותו מייצג כיום לקוחות פרטיים, הטיפול שעורך דין צמרת מעניק ללקוחותיו הינו אדיב, מקצועי ומסור.

לקבלת פרטים נוספים וסיוע מקצועי בהגשת תביעה כנגד חברות הביטוח
למימוש זכויות מכוח פוליסת מחלות קשות

פנו אל משרדנו בטלפון 04-8811595 או כתבו לנו למייל [email protected].

מאמרים קשורים

לשיחת ייעוץ אישית עם עורך דין תומר צמרת השאירו הודעה