חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תביעות ביטוח

ייצוג לקוחות בתביעות ביטוח

משרד עורכי דין צמרת תומר מתמחה בייצוג לקוחות בתביעות ביטוח בגין פוליסות ביטוח סיעודי, אובדן כושר מעבודה, נכות מתאונה, מוות מתאונה, מחלות קשות, ביטוח בריאות, ביטוח חיים, תאונות אישיות, תאונות תלמידים ועוד.

צמרת תומר עורך דין המתמחה בתחום הנזיקין:

עורך דין צמרת תומר הינו בעל ניסיון של למעלה מ-15 שנים בניהול כל סוגי תביעות הביטוח, תוך הענקת ייעוץ, ליווי וייצוג לקוחות לאורך כל ההליך מראשיתו ועד לסיומו.

במהלך שנות עבודתו ייצוג עורך דין צמרת תומר לקוחות פרטיים בכל סוגי תביעות הביטוח, תוך מתן טיפול אישי, יסודי ומקצועי מתחילת הדרך ועד לסיומו של ההליך.

בנוסף, במהלך שנות עבודתו ייצוג עורך דין צמרת גם חלק מחברות הביטוח הגדולות במשק בכל סוגי תביעות הביטוח, תוך הכרה והבנה עמוקה של מנגנוני חברות הביטוח ואופן התנהלותן.

הזכות לפיצויים בתביעות ביטוח:

במסגרת הגשת תביעות ביטוח ניתן להשיג במקרים המתאימים פיצוי שיכול להגיע לסכומי כסף משמעותיים. ואולם, חשוב לדעת כי השגת תוצאה מיטבית והשגת פיצוי בתביעת ביטוח אינו דבר של מה בכך. 

במסגרת ההליך המשפטי ובעוד הנפגע ינסה להראות, כי נגרם לו נזק עקב האירוע תאונתי שאירע לו המזכה אותו בתגמולי ביטוח מהגוף הנתבע, לרבות הוצאות רפואיות, אובדן כושר מעבודה, פיצוי בגין נכות מתאונה, פיצוי בגין שברים מתאונה, פיצוי עקב מוות מתאונה, תגמולי סיעוד ועוד,  הצד הנתבע ינסה להראות, כי לא התקיימו התנאים הקבועים בפוליסה המזכים את הנפגע בתגמולי ביטוח ו/או כי תגמולי הביטוח להם זכאי הנפגע הינם נמוכים משמעותית מאלה המגיעים לו. 

משכך, בטרם הגשת תביעת ביטוח לבית המשפט, יש לערוך עבודה מקדימה משמעותית, לרבות בחינת משפטית של הפוליסה, תנאיה וחריגיה, הפנייה לבדיקות רפואיות ע"י מומחים רפואיים בתחומים הרלבנטיים,  העלאת טיעונים משפטיים משכנעים ועמידה איתנה בפני בית המשפט ובאי כוח הצד שכנגד.   

למשרד עורכי דין צמרת תומר יש ניסיון רב של למעלה מ-15 שנים בהגשת כל סוגי תביעות הביטוח, עם הצלחות שהביאו ללקוחותינו פסיקת פיצויים משמעותיים.

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ובמקרים המתאימים קבלת סיוע וליווי מקצועי

פנו אל משרדנו בטלפון 04-8811595 או כתבו לנו למייל [email protected].

מאמרים קשורים

לשיחת ייעוץ אישית עם עורך דין תומר צמרת השאירו הודעה